O nas

Włóczymy się po świecie od lat. Z coraz większą fantazją. Do Azji podróżujemy od dekady. Zwykle dążymy do miejsc, o których nie śniło się biurom podróży. Środki lokomocji też dobieramy adekwatne do kierunku podróży. Zwykle są to samochody „wszystkomające”.

W konsekwencji założyliśmy Klub Discover 4×4. Wbrew nazwie (4×4) jest nas dwóch – Wiesiek Prezes Cholewa i Przemek Oberżyświat Osuchowski – i mamy w sumie ponad 100 lat. Ale mamy czworo oczu, cztery ręce i nogi. Koła też cztery. Stanowimy duet od lat, co niepokoi nasze kobiety. Wygląda na to, że się uzupełniamy. Humanista i technokrata. Marzyciel i praktyk. Dlatego w podróży nigdy się nie nudzimy. Pokonaliśmy na kołach najtrudniejsze szlaki na sześciu kontynentach. W samej Azji Środkowej i Chinach prowadziliśmy 4 spektakularne i pionierskie wyprawy w konwoju kilku lub kilkunastu pojazdów.

o nasNie jesteśmy „biurem podróży”, ale ciągle szukamy nowych przyjaciół. Na wyprawy dobieramy załogi nam podobne. Zwykle dwuosobowe. Płeć, wiek i doświadczenie – jak pokazuje praktyka – nie mają znaczenia. Gnaliśmy już na koniec świata z siedemdziesięciolatkiem i… czterolatkiem! Początkującym włóczykijom chętnie pomagamy.

My dotarliśmy już na krańce świata – teraz szukamy jego … początku.

Kontakt na:przemekosuchowski@interia.pl